ارائه مطالب علمی به زبان نسبتاً ساده در باره زنبورعسل ، محصولات و فرآورده های آن و زنبورداری

مقالات ارائه شده در وبلاگ ذیل سه حوزه اصلی قرار دارد و به تدریج به تعداد و تنوع آن افزوده خواهد شد . سعی می شود حداقل هر هفته یک مقاله جدید ارائه شود . نظرات شما بسیار راهگشا خواهد بود . حوزه های اصلی مقالات عبارتند از :

1-    کلیاتی در باره هر یک از فرآورده های زنبورعسل برای بالا بردن سطح فرهنگ عمومی مردم و شناخت بیشتر آنها از این حشره مفید .

2-    مقالاتی در مورد روش های استفاده از محصولات زنبورعسل در بیماری ها و اطلاعاتی در این مورد . در این قسمت سعی شده با ارائه اطلاعات مستند از منابعی که در پایان هر مقاله ذکر شده است ، گوشه ای از ابعاد وسیع زنبور درمانی روشن گردد . تذکر این نکته لازم است که مطالب ارائه شده تنها جهت آشنائی بوده و به هیچوجه نباید توسط افراد ناوارد و غیر متخصص به کار گرفته شود .

3-    در بخش سوم نکاتی ساده که به کار بستن آن در پرورش زنبورعسل بسیار مهم و حساس است ، برای کسانی که بخصوص تجربه کمتری در زنبورداری دارند آورده شده است که مطالعه آن برای زنبورداران با تجربه نیز خالی از فایده نیست . این تجربیات اکثراً طی سال ها فعالیت با تبادل نظر و سؤال از زنبورداران و متخصصین به دست آمده است .

در پایان امید است با این کار گامی هر چند کوچک در جهت شناسائی زنبورعسل و فرآورده های آن و همچنین کمک به زنبورداران گرامی برداشته شده باشد . در صورتی که سؤالی هم توسط علاقمندان مطرح شود سعی در ارائه پاسخ علمی به آن خواهد شد .

در ضمن لازم به توضیح است نام وب سایت( (azaf از حروف اول آشنائی با زنبورعسل و فرآورده های آن تشکیل شده است .

پست الکترونیکی : mstfnajafi@.gmail.com

تلفن : 5-4714833-0261

نشانی: کرج کمالشهر ، بلوار شهید بهشتی ، ظفر 5 پلاک 20

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic